Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /var/www/vhosts/karinbozkurt.com/httpdocs/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /var/www/vhosts/karinbozkurt.com/httpdocs/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
Gebelik Danışmanlığı - Jin. Op. Dr. Karin Bozkurt

Gebelik Danışmanlığı

Hamilelik genellikle heyececan ve mutlulukla karşılanır, ancak bir çocuğun doğumunun ne kadar istekle beklenildiğinden bağımsız olarak, zorlayıcı hamilelik döneminde stres ve diğer duygusal sıkıntı biçimlerinin ortaya çıkması muhtemeldir. Hamilelik sorunları hafif veya ciddi olabilir, ancak annenin veya çocuğun sağlığını etkileyebilir, romantik bir ilişkiye baskı yapabilir ve hem öngörülen hem de öngörülemeyen yaşam değişikliklerine yol açabilir.

Hamilelik sırasında veya doğumdan sonra ortaya çıkan kaygılar sıkıntıya neden olur veya kişinin ruh sağlığını başka şekilde etkilerse, bir terapistin veya diğer ruh sağlığı uzmanının desteği yardımcı olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt işlemi sonrasında gebelik testi ve rahim gebeliğini doğrulamak için ultrason yapilabilir. Daha sonra, bebeğinizin geleceği için seçeneklerinizi tartışacağız ve kullanabileceğiniz kaynaklarda size yol göstereceğiz.

Randevu Alın